Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wbiłeś 30 lvl i chcesz grać rankedy?


tiker442

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisze ten "mini poradnik" a raczej informacje do graczy którzy wbili 30lvl i chcą grać rankedy.

Przez te 10 meczy NAJLEPIEJ IŚĆ na jungle i mieć kolege do duo który wie co to jest ADC..

Na własnym przykładzie podam.

Wbiłem 30 lvl więc myśle zagram te 10 rankedów zobaczymy gdzie wyjde.

Pierwszy mecz fiora jungle bez smite, 10 minuta 2 lvl i wychodzi na afk. Oczywiście przegrana

Drugi mecz Master Yi adc, nafeedował oczywiście swoją linie .Gra przegrana

i jeszcze chyba ze 2 mecze troll adc i jungle.

 

Dlaczego ludzie tak grają?

ponieważ nigdy nie grali z junglą lub adc tylko pickowali hmm anivie i pantheona na bota .

wiec w ciągu tych 10 meczy graja same newbie i radzę nie liczyć że ktoś was wycarruje.

 

Osobiscie wygrałem 4 mecze i 6 przegrałem.

Wiem że nie którzy wygrywają nawet te 10 ale im sie najwyraźniej tacy nie trafili na początku, po tych 10 meczach ludzie chociaż wiedzą co to adc i jungla.

Opublikowano

wystarczy picknac to czym sie umie grac i dostosowac sie do teamu, a nie grac cos na sile

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

chodzi o to że te osoby 1 raz grają rankedy i nie wiedzą co to jungla i jeśli nikt tam nie idzie to oni są do tego zmuszeni. A że nie wiedzą do czego służy smite to sie nawet nie wyrabiają biegają z 2 lvl i gra jest z góry skazana na porażke (chyba że twój team to sami ogariający gracze )

Opublikowano

bardzo dobry tuturial

2/10!

 

dodaj kolorki , powiększ/pomniejsz napisy, spoilery , tytuły

ffs zrób to staranie i estetycznie !

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

jezeli ktos na 30 lvlu nie we co o jest jungla to lepiej zeby sobie chyba odpuscil ta gre

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Najlepiej grać premade , na początku pasowało by chociaż wygrać te 8 rankedów żeby być silver V , jak komuś się uda to 10 żeby być gold :)

Opublikowano

Uczysz się grać perfekto 1 championem i na rankedach po prostu go pickujesz, np jak to mider a ktoś już zajął tę linię, kłucisz się, ale tylko gdy jesteś naprawdę dobry.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...